Faaliyetlerimiz

Mumak Toner olarak faaliyet gösteren firmamız dışında Mumak Makina ve Mum Makinası olmak üzere 2 farklı alanda da faaliyet gösteren firmalarımız vardır. Mumak grubu olarak 1978 yılından beri en iyi hizmeti müşterilerimize ilgili iş kollarında verme çabasındayız. Bünyemizde faaliyet gösteren firmalar hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki bağlantılardan erişebilirsiniz.


 • Mum Makinesi - https://mummakinasi.com
  İlk olarak 1978 yılında Mehmet GÜZEL tarafından yapıma başlanan mum makinesi imalatı daha sonra yine Mehmet GÜZEL Tarafından 1996 Yılında kurulan Gebze mumak makine ltd şti ile kurumsal kimlik kazanmış olup bu alanda hatırı sayılı bir tecrübeye ulaşmıştır. Kurulduğu günden bu yana mum makineleri imalatı yapan firmamız bu konuda Yurt içi talebin yanı sıra, bir çok ülkeye de ihracat yapmıştır.
   
 • Mumak Makina - https://mumakmakina.com
  1996 yılından beri yaklaşık 26 yıldır Gebze Tatlıkuyu mahallesinde faaliyet gösteren Mumak Makina olarak gayemiz müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır. Hafif çelik işleme hizmeti ile her türlü çelik ihtiyaçlarınızı uzman ekibimizle kaliteden ödün vermeden yapıyoruz.
   
 • Mumak Toner - https://www.mumaktoner.com
  Mumak Toner Kartuş Dolum Merkezi, 1996 yılından beri 26 yıldır aynı adreste Gebze bölgesinde hizmet vermektedir. Yazıcı, fotokopi, toner, kartuş, sarf malzeme vb. konularda müşterilerine hizmet vermektedir. Gebze dışında Darıca, Çayırova, Dilovası gibi diğer bölgelerde de birçok müşterimize en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız. Bu bölgelerde birçok kurumsal firma' ya yazıcı, toner ve kartuş konularında destekler verdik. Banka, okul, fabrika gibi alanlarda faaliyet gösteren firmalar ile yıllık bakım anlaşmaları da yapmaktayız.